Enebakken 4 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fårevejle - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fårevejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fårevejle, ved Veddinge Bk, er to nye fritidshuse kommet på markedet. Enebakken 4 er et rummeligt fritidshus med 101 kvadratmeter bolig fordelt på 5 værelser. Huset har en generøs grund på 2525 kvadratmeter og er sat til salg for 4.650.000 kr.

På Kollevej 8C findes et mindre fritidshus med et samlet areal på 49 kvadratmeter, fordelt på 2 værelser. Grunden måler 2409 kvadratmeter, og ejendommen udbydes til en pris på 3.495.000 kr. Begge boliger ligger i det naturskønne område ved Veddinge Bk, og tilbyder ro og afslapning i det fri.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga