4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fårevejle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ordrup, Fårevejle, er to fritidshuse netop kommet på markedet. Første er fritidshuset på Næsvej 74, som tilbyder et minimalistisk ophold med sine 50 m² fordelt på 3 rum. Den ganske imponerende grund på 8122 m² giver masser af udendørs plads til rekreation.
Det andet fritidshus, beliggende på Hørager 4, byder på 95 m² bolig, fordelt over 4 rum. Ejendommen ligger på en mere kompakt, men stadig rummelig grund på 1200 m². Begge ejendomme giver en attraktiv mulighed for dem, der ønsker at nyde Ordrups skønne omgivelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.